GSM

0505 903 75 85

Mail Adresi

ikmania@hotmail.com

İnsan Kaynakları Eğitimi Hakkında

İnsan Kaynakları Eğitimi Hakkında

By : admin

Yorum: 0

İnsan Kaynakları Butik Eğitimleri, Eğitmen Anıl GÜÇLÜ ile beraber bire bir özel ders formatında geçmektedir. Toplamda temel 8 İnsan Kaynakları fonksiyonu, her biri ortalama 4 – 5 saat sürecek şekilde eğlenceli, detaylı ve tempolu bir şekilde işlenecektir. Ortalama 35 saat sürecektir.

Eğitimin Amacı Özellikle İnsan Kaynakları Profesyoneli/Uzmanı olmak isteyen genç ve yeni mezun arkadaşlarımız ile sıfırdan iş hayatına İK alanında devam etmek isteyen arkadaşlarımı tamamı güncel, değişen iş hayatına adapte, uygulamalı ve bire bir eğitimle birer İK Profesyoneli/Uzmanı olarak iş hayatına entegre etmektir.

Ders NotlarıHer derse özel hazırlanan tamamı özgün, dersin içeriğine yönelik, en güncel bilgilerin, work-shopların yer aldığı ders kitapçıkları verilecektir. Ders sonlarında da o derse özel hem teori hem de pratik bilgileri güçlendirecek sunumlar, formüller, soru-cevaplar vb bulunduğu başucu niteliğindeki dokümanlar paylaşılacaktır.

SertifikaKurs sonunda 10 soruluk bitirme sınavı yapılmaktadır. Bitirme sınavından başarılı olunduğu takdirde katılımcıya HR Certification Institute onaylı özel barkod kodlu başarı sertifikası verilecektir. (Sertifika yerine geçmemektedir)

Katılımcı SayısıHer eğitim grubu için katılımcı sayısı 1 (Bir)’dir. Toplu eğitim talebi için eğitmen ile görüşebilirsiniz.

Eğitim Ücreti8 Modül’ün tamamı 1.200 TL artı KDV’dir. Eğitim Ders Notları, İş Kanunu Kitapçığı, Work-Shoop notları, eğitim sunumları, sertifika ve bilgi deposundaki tüm datalar bu ücrete dahildir. Modul başına 150 TL artı KDV ücreti yer almaktadır. 

Eğitim İçeriğiBire bir uygulamalı İnsan Kaynakları eğitimi 8 temel İnsan Kaynakları fonksiyonundan oluşmaktadır.

1-) İnsan Kaynakları Yönetiminde İş Analizi ve Görev Tanımı Oluşturma

2-) Yetkinlik Bazlı Aday Seçimi ve İşe Alım Yönetiminin Kurulması

3-) Performans Yönetim Sisteminin Oluşturulması

4-) HR Scorecard ve İK Metrik Raporlama Sistemi

5-) Eğitim Yönetiminin Tasarlanması

6-) Personel Özlük İşleri ve Maaş Bordrolama Sistemi

7-) Kariyer ve Yetenek Yönetiminin Tasarlanması

8 -) Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Kurulumu

Dilersen hemen anilguclu@hotmail.com , ikmania@hotmail.com adreslerinden birine mail atarak bilgi alabilirsin veya Katılımcı Kayıt Formu doldurup eğitime ücretsiz kayıt olabilirsin.

 

 

Bir Cevap Yazın